Adana Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu

Adana  Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu. Türkocağı Mahallesi Ulus Caddesi No:7/A Seyhan/ADANA adresinde hizmet vermekte olan Seyhan İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler,Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Seyhan Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Adana Seyhan Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Adana Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Seyhan Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Seyhan Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Seyhan Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Seyhan Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Adana Seyhan Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  :   Türkocağı Mahallesi Ulus Caddesi No:7/A Seyhan/ADANA

Telefon: 0(322)-352 06 11        Faks: 0(322)-352 06 59

Seyhan Nüfus Randevu NVİ, Seyhan Pasaport Randevu, Seyhan Kimlik Randevu, Seyhan Ehliyet Randevu, Seyhan Nüfus Randevu Sorgulama, Seyhan Nüfus Randevu 2019

(Visited 6.803 times, 7 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.