Adana Tufanbeyli İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu

Adana  Tufanbeyli İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu. Hükümet Konağı, Cumhuriyet Mah. Kızıltepe Cad. No:73/2 Tufanbeyli/ADANA adresinde hizmet vermekte olan Tufanbeyli İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler,Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Tufanbeyli Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Adana Tufanbeyli Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Adana Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Tufanbeyli Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Tufanbeyli Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Tufanbeyli Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Tufanbeyli Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Adana Tufanbeyli Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  :  Hükümet Konağı, Cumhuriyet Mah. Kızıltepe Cad. No:73/2 Tufanbeyli/ADANA

Telefon: 0(322)-781 80 18     Faks: 0(322)-781 80 18

Tufanbeyli Nüfus Randevu NVİ, Tufanbeyli Pasaport Randevu, Tufanbeyli Kimlik Randevu, Tufanbeyli Ehliyet Randevu, Tufanbeyli Nüfus Randevu Sorgulama, Tufanbeyli Nüfus Randevu 2019

(Visited 170 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.