Adana Yüreğir İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu

Adana  Yüreğir İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu. Kaymakamlık Binası Kat:2, Seyhan Mah. Karataş Bulvarı No:4/A-3 Yüreğir/ADANA adresinde hizmet vermekte olan Yüreğir İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Yüreğir Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Adana Yüreğir Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Adana Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Yüreğir Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Yüreğir Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Yüreğir Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Yüreğir Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Adana Yüreğir Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  :  Kaymakamlık Binası Kat:2, Seyhan Mah. Karataş Bulvarı No:4/A-3 Yüreğir/ADANA

Telefon: 0(322) 322 78 17       Faks: 0(322) 323 12 44

Yüreğir Nüfus Randevu NVİ, Yüreğir Pasaport Randevu, Yüreğir Kimlik Randevu, Yüreğir Ehliyet Randevu, Yüreğir Nüfus Randevu Sorgulama, Yüreğir Nüfus Randevu 2019

(Visited 6.329 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.