Aydın Söke İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma

Aydın Söke İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. Kaymakamlık Binası, Konak Mahallesi Aydın Caddesi No:9 Söke/Aydın adresinde hizmet vermekte olan Söke İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Söke Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Aydın Söke Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Aydın Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Söke Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Söke Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Söke Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Söke Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Aydın Söke Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Kaymakamlık Binası, Konak Mahallesi Aydın Caddesi No:9 Söke/Aydın

Telefon:0(256) 518 10 21

Fax : 0 (256) 518 10 21

Söke Nüfus Randevu NVİ, Söke Pasaport Randevu, Söke Kimlik Randevu, Söke Ehliyet Randevu, Söke Nüfus Randevu Sorgulama, Söke Nüfus Randevu 2019

(Visited 3.025 times, 2 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.