Balıkesir Edremit İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma

Balıkesir Edremit İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. Hükümet Konağı, Camivasat Mah. İnönü Cad. No:41 Edremit/BALIKESİR adresinde hizmet vermekte olan Edremit İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Edremit Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Balıkesir Edremit Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Balıkesir Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Edremit Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Edremit Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Edremit Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Edremit Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Balıkesir Edremit Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Hükümet Konağı, Camivasat Mah. İnönü Cad. No:41 Edremit/BALIKESİR

Telefon:0(266) 374 15 03

Fax : 0 (266) 374 15 03

Edremit Nüfus Randevu NVİ, Edremit Pasaport Randevu, Edremit Kimlik Randevu, Edremit Ehliyet Randevu, Edremit Nüfus Randevu Sorgulama, Edremit Nüfus Randevu 2019

(Visited 4.529 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.