Diyarbakır Eğil Nüfus Müdürlüğü Randevu, Kimlik, Ehliyet, Adres Değişikliği Randevu NVİ

Diyarbakır Eğil İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği veya Adres Kaydı Randevu Al.

Diyarbakır Eğil İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Diyarbakır Eğil İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Diyarbakır Eğil İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU

Diyarbakır Eğil İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al. Diyarbakır Eğil İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Diyarbakır Eğil İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al

 

Diyarbakır Eğil Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Diyarbakır Eğil Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Diyarbakır Eğil Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Diyarbakır Eğil İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Konağı, Yenişehir Mah. Lise Cad. No:2/4 EĞİL, Diyarbakır, Türkiye

Telefon: (0412) 581 21 86

Fax : 0 (412) 581 21 86

(Visited 199 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.