Erzurum Şenkaya Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Erzurum Şenkaya İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Alabilir, Adres Değişikliği, Adres Bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport işlemleriniz için Erzurum Şenkaya Nüfus online Randevu nvi giriş ve e-devlet şifrenizle internette, Nüfus Çağrı Merkezini arayarak Telefon ile randevu alabilir, sorgulayabilir, iptal edebilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU AL

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Erzurum Şenkaya Nüfus Müdürlüğü, adres değişikliği,  NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Erzurum Şenkaya Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Erzurum Şenkaya Nüfus Pasaport Randevu, Erzurum Şenkaya Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Erzurum Şenkaya Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Erzurum Şenkaya Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Erzurum Şenkaya Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0442) 861 20 31

Adres: Kaymakamlık ek hizmet binası, Aşagı Mahalle Vatan Cad. No:3 Şenkaya/ERZURUM

Fax: (0442) 861 20 31

Erzurum Şenkaya Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 146 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.