Kastamonu Taşköprü Nüfus Randevu Al, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Kastamonu Taşköprü İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Kastamonu Taşköprü İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Kastamonu Taşköprü İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Kastamonu Taşköprü İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Kastamonu Taşköprü Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Taşköprü Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Taşköprü Nüfus Pasaport Randevu, Taşköprü Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Taşköprü Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kastamonu Taşköprü Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Kastamonu Taşköprü Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0366) 417 29 67

Adres: Belediye İş Hanı, Pulcular Mah. SuluKise Sk. No:2/102 Taşköprü/KASTAMONU

Fax: (0366) 417 29 67

Kastamonu Taşköprü Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az 30 dakika  önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 760 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.