Konya Çumra İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu

Konya Çumra İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Ehliyet Kimlik Birleştirme, Yeni doğan kayıt ve kimlik çıkarma Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. Hükümet Konağı, İzzetbey Mah. Gazi Cad. No:40/4 ÇUMRA/KONYA adresinde hizmet vermekte olan Çumra İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

NÜFUS DAİRESİ RANDEVU ALMA

Çumra Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz. Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Ehliyet Kimlik Birleştirme, Yeni doğan kayıt ve kimlik çıkarma

 

Konya Çumra Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Konya Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Çumra Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Çumra Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Çumra Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Çumra Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Konya Çumra Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Hükümet Konağı, İzzetbey Mah. Gazi Cad. No:40/4 ÇUMRA/Konya

Telefon:0(332) 447 12 67

Fax : 0 (332) 447 12 67

Çumra Nüfus Randevu NVİ, Çumra Pasaport Randevu, Çumra Kimlik Randevu, Çumra Ehliyet Randevu, Çumra Nüfus Randevu Sorgulama, Çumra Nüfus Randevu 2019

(Visited 2.301 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir