Mersin Çamlıyayla Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet, Pasaport Randevusu

Mersin Çamlıyayla nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet, Pasaport Randevusu. Mersin Çamlıyayla İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al. Mersin Çamlıyayla İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Mersin Çamlıyayla İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al

 

Mersin Çamlıyayla Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Mersin Çamlıyayla Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Mersin Çamlıyayla Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Mersin Çamlıyayla İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Konağı, Kale Mah. Saybaşı Sk. No:2 ÇAMLIYAYLA / Mersin, Türkiye

Telefon: (0324) 681 20 98

Faks Numarası: (0324) 681 20 98

(Visited 235 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.