Nüfus Randevu Al, NVİ Randevu Al

Nüfus Randevu Al, NVİ Randevu Al, Nüfus Müdürlüğü Online Nüfus Randevu Alma, nvi gov tr Randevu Alma sayfasından, Kimlik, Ehliyet (Sürücü Belgesi), Pasaport, Adres Değişikliği, ikametgah taşıma randevu alabilirsiniz. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü randevu sayfası internetten online randevu almak için hizmet vermektedir. Ayrıca Nüfus randevularınızı e-Devlet giriş ile alabilirsiniz. Nüfus randevu telefonu alo 199 aranarak telefon ile randevu almak da mümkün.

NVİ NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Nüfus Müdürlüğünde yapacağınız, kimlik, ehliyet, pasaport ve diğer nüfus işlemleriniz için randevu almayı unutmayınız.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı Randevu, Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği (ikametgah) Randevu, Nüfus Müdürlüğü Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu, Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu, Nüfus Müdürlüğü Yeni Doğum Randevu ve diğer nüfus dairesi işlemleriniz için aşağıdaki linki tıklayıp nüfus randevu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim ve Adres Beyanı gibi ikametgah işlemlerinizi yukarıdaki linki tıklayarak ulaşacağınız Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Online Randevu Alma sayfasından yapabilirsiniz.

Yeşil (Hususi) Pasaport, Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport, Hizmet Damgalı (Gri) Pasaport,  işlemlerinizi yukarıdaki linki tıklayarak ulaşacağınız Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Online Randevu Alma sayfasından yapabilirsiniz.

Ehliyet yenileme, Ehliyet değiştirme, yeni ehliyet çıkarma ve kayıp sürücü belgesi işlemlerinizi yukarıdaki linki tıklayarak ulaşacağınız Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Online Randevu Alma sayfasından yapabilirsiniz.

Ehliyet randevu aldıktan sonra sürücü belgesi ücretini anlaşmalı bankalara veya maliyeye yatırmayı unutmayınız. Sürücü Belgesi ücretini yatırdıktan sonra gerekli belgelerle beraber randevu aldığınız nüfus müdürlüğüne gidiniz.

Nüfus Müdürlüğünde yapacağınız kimlik, pasaport ve ehliyet işlem ücretini ödemeyi unutmayınız. Hangi işlem için ne kadar para yatırmanız gerekiyor aşağıdaki linki tıklayarak öğrenebilirsiniz.

ÜCRET ÖĞRENME

https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla yatırılması gerekmektedir. Ödemeye dair belge (makbuz veya dekont) gerektiğinde gösterilmek üzere muhafaza edilmelidir.

Nüfus Müdürlüğü Saat Kaçta Açılır?

Nüfus Daireleri genel olarak 08:30 ile 17:30 saatleri arasında hizmet vermekte olup randevularınızı bu saatler aralığında alabilirsiniz.

Randevu aldığınız Nüfus Müdürlüğüne randevu saatinden 20 dakika önce gidiniz. Zira birçok nüfus müdürlüğünde tekrar işlem sıra numarası verilerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için aldığınız Nüfus Randevu Durumunu  sorgulayabilirsiniz, aldığınız randevu tarihini takip edebilirsiniz.

Aldığınız randevuya gidemeyecekseniz  ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda randevunuzu, randevu saatinizden en az yarım saat önce iptal ediniz. Aksi durumda aynı gün içerisinde (24 saat) ikinci bir randevu verilemez.

 

 

 

(Visited 1.858.307 times, 6 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir