Samsun Bafra Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu

Samsun Bafra Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu. Samsun Bafra İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Adres Kayıt, Adres Bildirim, İkametgah randevu Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al. Samsun Bafra İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Samsun Bafra İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU AL

Samsun Bafra Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

 

Samsun Bafra Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Samsun Bafra Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Samsun Bafra Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Samsun Bafra İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Konağı , Büyükcamii Mah. Cumhuriyet Meydanı No:1 BAFRA/SAMSUN, Türkiye

Telefon: (0362) 542 82 49

Alternatif Telefon : (0362) 543 08 31

Faks Numarası: (0362) 543 08 31

(Visited 2.632 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.