Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevu Sorgulama, Başvuru Durumu Sorgulama

Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevu Sorgulama, Başvuru Durumu Sorgulama, Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevu Sorgulama 2020, Ehliyet Başvuru Durumu Sorgulama 2020. e-Devlet Sürücü Belgesi (Ehliyet) Başvuru Durumu Sorgulama.Nüfus NVİ Randevu Durumu Sorgulama. Sürücü Belgesi (Ehliyet) veya Eski Sürücü Belgesi (Ehliyet) işlemleri için Nüfus Müdürlüğü randevu.nvi.gov.tr adresinden  aldığının Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevunuzu sorgulayarak Randevu Durumunuzu Görüntüleyebilirsiniz.
İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) web sayfasından aşağıdaki resimde gösterilen pencereden giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayıp randevunuz var mı, doğru güne ve saate alınmış mı, nereden alınmış sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

EHLİYET RANDEVU SORGULAMA VE DURUM SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) web sayfasından aşağıdaki resimde gösterilen pencereden giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayıp randevunuz var mı, doğru güne ve saate alınmış mı, nereden alınmış sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Nüfus Randevu Sorgulama,Nüfus Randevu Durumu Görüntüleme Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya konulan randevu.nvi.gov.tr adlı nüfus randevu portalından  İlçe Nüfus Müdürlüklerinden Kimlik Kartı, randevusu alan vatandaşlar randevu durumlarını görünteleyebilirler. Nüfus randevu sorgulama işlemi için aşağıdaki linki tıklayıp nüfus müdürlüğünün sayfasına ulaşabilirsiniz.


e-DEVLET SÜRÜCÜ BELGESİ BAŞVURU DURUMU SORGULAMA

Bu hizmeti kullanarak, kendi adınıza ya da vasisi/velisi olduğunuz kişi adına yapılan sürücü belgesi başvurularının durumunu sorgulayabilirsiniz.

Sürücü Belgesi Başvuru Sorgulama işleminizi e-Devlet şifresiyle www.turkiye.gov.tr adresinden giriş yaparak Kimlik Kartı Başvurum Ne Aşamada? Kimlik Kartım Basıldı mı? Kimlik Kartım Kargoya Verildi mi? Kimlik Kartım geldi mi? Kimlik Kartım Kime Teslim edildi gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

Nüfus Sürücü Belgesi (Ehliyet) Başvuru Randevum alınmış mı, Nüfus Sürücü Belgesi (Ehliyet) randevum ne durumda, Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevum ne zaman?, Sürücü Belgesi (Ehliyet) randevum ne durumda, Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevum hangi gün?, Sürücü Belgesi (Ehliyet) randevum hangi saatte?, Sürücü Belgesi (Ehliyet) randevum hangi ilçeden alınmış?

Randevu Durumu Görüntüleme

T.C. Kimlik Numaranız, Adınız ve Soyadınız ile randevularınızı görüntüleyebilirsiniz Sürücü Belgesi Randevu Sorgulama, Ehliyet Randevu Sorgulama, Eski Ehliyet Değiştirme Randevu Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Gibi bilgilerinizi girerek randevunuzu sorgulayın ki nüfus müdürlüğüne gittiğinizde bir sürprizle karşılaşmayın. Nüfus Ehliyet Randevu Durumum 2019,Ehliyet Randevu Sorgulama 2019, Nüfus Ehliyet Randevu Bilgilerim

(Visited 11.245 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir