TC Kimlik Kartı Seri No, Nüfus Cüzdanı Seri No, Cilt No, Aile sıra No Sorgulama

TC Kimlik Kartı Seri No, Nüfus Cüzdanı Seri No, Cilt No, Aile sıra No Sorgulama.Kimlik Kartı Seri No Öğrenme, Aile Sıra No Öğrenme, Cilt No Öğrenme, Sıra No Öğrenme, Nüfus Cüzdanı Seri No Öğrenme, Doğum Yeri Öğrenme, Eski Nüfus Cüzdanı Bilgilerini Nereden Bulabilirim?

T.C. Kimlik Kartı Seri No Nerede Yazar?

Yeni Kimlik Kartları kullanılmaya başlandı. Ancak internetten yapılan kurum işlemlerinde ve bankacılık işlemlerinde sorula TC Kimlik No ve Kimlik Kartı Seri No nerede yazar? Eski Nüfus Cüzdanı seri No yerine geçen yeni kimlik kartı seri no hangisi?

Yeni T.C.Kimlik Kartında Bulunmayan T.C. Nüfus cüzdanı seri No,Doğum yeri, Medeni hali, Dini, Kan grubu, Nüfusta kayıtlı olduğu yer, Cilt no, Hane kütük no, Sıra no, Veriliş nedeni, Veriliş tarihi verildiği Yeri nereden öğrenebilirim?

1- Eski Nüfus Cüzdanından Öğrenebilirsiniz

2-E-Devlet Şifresiyle www.turkiye.gov.tr adresine giriş yaparak

E-Devlet kapısı üzerinden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde Doğum Yeri, Aile Sıra No, Cilt No, Sıra No, ve diğer nüfus kayıt bilgilerinizi öğrenebileceksiniz. E-Devlet şifreniz ile sisteme giriş yaptığınız takdirde cilt numarası ve aile sıra numarası gibi bilgilere erişebilmeniz mümkün.

e-Devlet Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü

Nüfus Kayıt Örneği Belgesi Sorgulama

(Visited 5.903 times, 6 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.