Tekirdağ Kapaklı Nüfus Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu nvi

Tekirdağ Kapaklı İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği veya Adres Kaydı Randevu Al.

Tekirdağ Kapaklı İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Tekirdağ Kapaklı İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Tekirdağ Kapaklı İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Tekirdağ Kapaklı Nüfus Randevu, Kapaklı Nüfus Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Kapaklı Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Kapaklı Nüfus Pasaport Randevu, Kapaklı Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Kapaklı Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

 

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kapaklı Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Kapaklı Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres: İnönü Mahallesi Pınar Bulvarı No.61/B Hükümet Konağı Kat.1 KAPAKLI

Telefon: (0282) 717-4325

Fax: (0282) 717-3162

 

KAPAKLI NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 5.263 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir