Adana Yumurtalık İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu

Adana  Yumurtalık İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu. Hükümet Konağı 4.Kat , Ayas Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Sokak No:1 Yumurtalık/ADANA adresinde hizmet vermekte olan Yumurtalık İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler,Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Yumurtalık Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Adana Yumurtalık Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Adana Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Yumurtalık Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Yumurtalık Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Yumurtalık Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Yumurtalık Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Adana Yumurtalık Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  :   Hükümet Konağı 4.Kat , Ayas Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Sokak No:1 Yumurtalık/ADANA

Telefon: 0(322)-671 20 62     Faks: 0(322)-671 20 62

Yumurtalık Nüfus Randevu NVİ, Yumurtalık Pasaport Randevu, Yumurtalık Kimlik Randevu, Yumurtalık Ehliyet Randevu, Yumurtalık Nüfus Randevu Sorgulama, Yumurtalık Nüfus Randevu 2019

(Visited 275 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.