Antalya Muratpaşa İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport NVİ Randevu

Antalya Muratpaşa İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport NVİ Randevu.  Muratpaşa Mahallesi Emrah Caddesi No:37 Muratpaşa/ANTALYA adresinde hizmet vermekte olan Muratpaşa İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Antalya Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Antalya Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Muratpaşa Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Muratpaşa Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Ödemeleri

Anlaşmalı bankaların ödeme noktalarına giderek veya Gelir İdaresi Başkanlığı TCKK bedeli, Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kağıt ve harç bedellerini https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme Nasıl Yapılır? TIKLAYINIZ


Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılı nda Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Antalya Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Adres : Muratpaşa Mahallesi Emrah Caddesi No:37 Muratpaşa/ANTALYA

Telefon  : 0 242 243 45 67-68

Faks       : 0 242 410 14 50

e-posta : muratpasa07@nvi.gov.tr

Muratpaşa Nüfus Randevu NVİ, Muratpaşa Pasaport Randevu, Muratpaşa Kimlik Randevu, Muratpaşa Ehliyet Randevu, Muratpaşa Nüfus Randevu Sorgulama, Muratpaşa Nüfus Randevu 2019

(Visited 6.479 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.