Aydın Karpuzlu İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma

Aydın Karpuzlu İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. Hükümet Konağı. Yeni Mah. Barboros Cad. No:35 Karpuzlu/Aydın adresinde hizmet vermekte olan Karpuzlu İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Karpuzlu Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Aydın Karpuzlu Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Aydın Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Karpuzlu Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Karpuzlu Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Karpuzlu Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Karpuzlu Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Aydın Karpuzlu Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Hükümet Konağı. Yeni Mah. Barboros Cad. No:35 Karpuzlu/Aydın

Telefon:0(256) 741 20 42

Fax : 0 (256) 741 20 42

Karpuzlu Nüfus Randevu NVİ, Karpuzlu Pasaport Randevu, Karpuzlu Kimlik Randevu, Karpuzlu Ehliyet Randevu, Karpuzlu Nüfus Randevu Sorgulama, Karpuzlu Nüfus Randevu 2019

(Visited 159 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.