Erzurum Palandöken Nüfus Müdürlüğü NVİ, Adres Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Erzurum Palandöken İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Erzurum Palandöken İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Erzurum Palandöken İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Erzurum Palandöken İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Erzurum Palandöken Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Erzurum Palandöken Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Erzurum Palandöken Nüfus Pasaport Randevu, Erzurum Palandöken Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Erzurum Palandöken Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Erzurum Palandöken Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Erzurum Palandöken Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0442) 235 77 41     (0442) 235 77 42

Adres: Kaymakamlık Binası, Muratpaşa Mah. Merkezi Yönetim Cad. Valilik sitesi No:4 Yakutiye/ERZURUM

Fax: (0442) 235 77 43

Erzurum Palandöken Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az 30 dakika önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 1.737 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.