Konya Kadınhanı İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma

Konya Kadınhanı İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. kaymakamlık Binası, İstiklal Mah., Konya Cad., No: 234 Kadınhanı/KONYA adresinde hizmet vermekte olan Kadınhanı İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Konya Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Konya Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Kadınhanı Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Kadınhanı Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Konya Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : kaymakamlık Binası, İstiklal Mah., Konya Cad., No: 234 Kadınhanı/Konya

Telefon:0(332) 834 09 05

Fax : 0 (332) 834 09 05

Kadınhanı Nüfus Randevu NVİ, Kadınhanı Pasaport Randevu, Kadınhanı Kimlik Randevu, Kadınhanı Ehliyet Randevu, Kadınhanı Nüfus Randevu Sorgulama, Kadınhanı Nüfus Randevu 2019

(Visited 461 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.