Sakarya Sapanca Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu

Sakarya Sapanca Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Sapanca Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Sapanca Nüfus Pasaport Randevu, Sapanca Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Sapanca Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Sapanca ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Sapanca İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Sapanca Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Sapanca Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon 0 264 582 50 56
Faks 0 264 582 50 56
Adres Rüstempaşa Mh. Ersin Cd. No:9 Sapanca / Sakarya

SAPANCA NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 741 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.