Kimlik Randevu Al, Kimlik Randevu İptal, Kimlik Randevu Tel

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne Bağlı Nüfus Müdürlüklerinden  Yeni kimlik kartı randevu al, Kimlik Randevu İptal, Kimlik randevu tel bilgileri sayfamızda.

Nüfus yeni kimlik randevu, yeni ehliyet randevu al, yeni pasaport randevu al, adres değişikliği, adres kaydı, sürücü belgesi değiştirme, kimlik değiştirme, pasaport değiştirme, kimlik kartı çıkartma, sürücü belgesi alma, pasaport yenile

Tüm bu işlemler il veya ilçe nüfus müdürlüklerinde yapılmaktadır. Bizzat giderek işlem yapabilmeniz mümkündür. Ancak hem yoğunluk oluşturmamak hem de işlemlerinizi kısa sürede çabucak yapmak için RANDEVU ALARAK GİTMENİZ önemlidir.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Randevu alabilmek üç şekilde mümkündür:

1- Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün resmi internet adresi olan https://randevu.nvi.gov.tr/   adresini ziyaret ederek.

Bu siteye gittiğinizde T.C. Kimlik Kartı, Sürücü Belgesi, Pasaport, Adres Kayıt, Yeni Doğum, Diğer Nüfus Olayları, Kimlik Kartına Sürücü Belgesi Ekleme, Vatandaşlık İşlemleri İçin randevu alma ekranı gelecektir. Hangi işlemi yapacaksanız o bölümde bulunan RANDEVU AL butonuna tıklamanız yeterlidir.

RANDEVU.NVİ.GOV.TR RANDEVU AL

2- e-devlet kapısı olan https://www.turkiye.gov.tr/    adresini ziyaret ederek.

Giriş Yap butonunu tıkladıktan sonra TC No ve PTT şubesinden aldığınız e-devlet şifrenizi girerek e-devlet giriş yapmış olacaksınız. Arama çubuğuna yapmak istediğiniz işlemi yazdığınızda sizi Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün sistemine yönlendirecektir.

E-DEVLETTEN NÜFUS RANDEVU AL

3- ALO 199 numaralı telefonu arayarak. Bu numara Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün resmi danışma hattıdır. diğer bir deyişle Çağrı Merkezidir. Bu numarayı aradığınızda, çağrı merkezinde çalışan personeller yapmak istediğiniz işlemi ve gitmek istediğiniz il veya ilçe müdürlüğünü söylediğinizde uygun olan gün ve saatte randevu almanızı sağlayacaktır. Dahil olduğunuz operatör ücreti kapsamında ücretlidir.

 

 

(Visited 576 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir