NVİ Nüfus Randevu Sorgulama, Nüfus Randevu Durumu Sorgulama

NVİ Nüfus Randevu Sorgulama, NVİ Randevu Başvuru Sorgulama, NVİ Kimlik Başvuru Sorgulama, NVİ Kimlik Sorgulama, NVİ Kimlik Başvurum Ne aşamada? NVİ Ehliyet Sorgulama, NVİ Ehliyet Başvuru Sorgulama, NVİ Ehliyet Başvurum Hangi Durumda? NVİ Pasaport Randevu Sorgulama, NVİ Pasaport Başvuru Durumu Sorgulama,

 

Randevu Durumu Sorgula

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevu bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranız’a sahip olmanız gerekir.

 


Nüfus Randevu Başvuru Sorgula

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevunuzun sonucunda yapılan başvuru bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranız ve Randevu işlemi esnasında size verilen Referans Numarası’na (PNR) sahip olmanız gerekir.

 

Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.

 

Randevu Durumu Görüntüleme

T.C. Kimlik Numaranız, Adınız ve Soyadınız ile randevularınızı görüntüleyebilirsiniz Kimlik Randevu Sorgulama, Ehliyet Randevu Sorgulama,Pasaport Randevu Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik Numarası

Güvenlik Kodu
e-Devlet Nüfus Başvuru Sorgulama:
e-Devlet Üzerinden Nüfus Müdürlüklerine yaptığınız başvuruyu ve randevu durumunuzu sorgulamanız mümkün.
Sürücü Belgesi Başvuru Durumu Sorgulama
Bu hizmeti kullanarak, kendi adınıza ya da vasisi/velisi olduğunuz kişi adına yapılan sürücü belgesi başvurularının durumunu sorgulayabilirsiniz.
Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü/Pasaport Başvuru Durumu Sorgulama
https://www.turkiye.gov.tr/ nvi-pasaport-basvuru-durum-sorgu

NVİ Randevu Sorgulama, NVİ Kimlik Başvuru Durumu Sorgulama, NVİ Ehliyet Başvuru Durumu Sorgula, NVİ Pasaport Başvuru Durumu Sorgulama, NVİ Başvuru Durumu Sorgulama

(Visited 36.048 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir