Pasaport Nüfus Randevu Sorgulama, Başvuru Durumu Sorgulama

Pasaport Nüfus Randevu Sorgulama, Başvuru Durumu Sorgulama. Pasaport Nüfus Randevu Sorgulama 2020, Pasaport Nüfus Başvuru Durumu Sorgulama 2020. e-Devlet Pasaport Başvuru Durumu Sorgulama. Pasaport veya Kayıp Pasaport işlemleri için Nüfus Müdürlüğü randevu.nvi.gov.tr adresinden  aldığının Pasaport Randevunuzu sorgulayarak Randevu Durumunuzu Görüntüleyebilirsiniz.
İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) web sayfasından aşağıdaki resimde gösterilen pencereden giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayıp randevunuz var mı, doğru güne ve saate alınmış mı, nereden alınmış sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

PASAPORT RANDEVU SORGULAMA VE DURUM SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) web sayfasından aşağıdaki resimde gösterilen pencereden giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayıp randevunuz var mı, doğru güne ve saate alınmış mı, nereden alınmış sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Nüfus Randevu Sorgulama, Nüfus Randevu Durumu Görüntüleme Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya konulan randevu.nvi.gov.tr adlı nüfus randevu portalından  İlçe Nüfus Müdürlüklerinden Kimlik Kartı, randevusu alan vatandaşlar randevu durumlarını görüntülyebilirler. Nüfus randevu sorgulama işlemi için yukarıdaki linki tıklayıp nüfus müdürlüğünün sayfasına ulaşabilirsiniz.


e-DEVLET PASAPORT BAŞVURU DURUMU SORGULAMA

Bu hizmeti kullanarak, kendi adınıza ya da vasisi / velisi olduğunuz kişi adına yapılan pasaport başvurularının durumunu sorgulayabilirsiniz.

Pasaport Başvuru Sorgulama işleminizi e-Devlet şifresiyle www.turkiye.gov.tr adresinden giriş yaparak Kimlik Kartı Başvurum Ne Aşamada? Kimlik Kartım Basıldı mı? Kimlik Kartım Kargoya Verildi mi? Kimlik Kartım geldi mi? Kimlik Kartım Kime Teslim edildi gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

Nüfus Pasaport Başvuru Randevum alınmış mı, Nüfus Pasaport randevum ne durumda, Pasaport Randevum ne zaman?, Pasaport randevum ne durumda, Pasaport Randevum hangi gün?, Pasaport randevum hangi saatte?, Pasaport randevum hangi ilçeden alınmış?

Randevu Durumu Görüntüleme

T.C. Kimlik Numaranız, Adınız ve Soyadınız ile randevularınızı görüntüleyebilirsiniz Pasaport Randevu Sorgulama,  işlemlerini yapabilirsiniz.

 Gibi bilgilerinizi girerek randevunuzu sorgulayın ki nüfus müdürlüğüne gittiğinizde bir sürprizle karşılaşmayın. Nüfus Pasaport Randevu Durumum 2019,Pasaport Randevu Sorgulama 2019, Nüfus Pasaport Randevu Bilgilerim

(Visited 6.935 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir