Acıpayam Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu

Denizli Acıpayam Nüfus Randevu, Acıpayam Nüfus  Kimlik Randevu, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, İkametgah randevu,  Ehliyet Kimlik Birleştirme, Yeni doğan kayıt ve kimlik çıkarma. Acıpayam Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Acıpayam Nüfus Pasaport Randevu, Acıpayam Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Acıpayam Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS DAİRESİ RANDEVU ALMA

Acıpayam Nüfus Müdürlüğü TCKK Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevusu Nasıl Alınır? Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Ehliyet Kimlik Birleştirme, Yeni doğan kayıt ve kimlik çıkarma. Acıpayam Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Acıpayam ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Acıpayam İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Acıpayam Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Acıpayam Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Tel: (0258) 518 11 30

Adres: Yukarı Mah. Cumhuriyet Cad. No:3 Hükümet Konağı K:2  Acıpayam, Denizli

 

ACIPAYAM NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 2.211 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir