Adana Ceyhan Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet Pasaport Randevu Al

Adana  Ceyhan İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu. Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet ve pasaport randevunuzu nvi randevu al sayfasından alarak Hükümet Konağı kat:1 , Burhaniye Mah. Kızılay Cad. No:79 Ceyhan/ADANA adresinde hizmet vermekte olan Ceyhan İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğün başvurabilirsiniz.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU ALMA

Ceyhan Nüfus Müdürlüğü Adres değişikliği, adres kayıt, adres bildirim, kimlik kartı TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak da Alabilirsiniz. NVİ randevu sorgulama ve randevu iptal yapabilirsiniz.

Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Adana Ceyhan Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Adana Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Ceyhan Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Ceyhan Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Ceyhan Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Ceyhan Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Adana Ceyhan Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  :   Hükümet Konağı kat:1 , Burhaniye Mah. Kızılay Cad. No:79 Ceyhan/ADANA

Telefon: 0(322)-613 10 69       Faks: 0(322)-613 10 69

Ceyhan Nüfus Randevu NVİ, Ceyhan Pasaport Randevu, Ceyhan Kimlik Randevu, Ceyhan Ehliyet Randevu, Ceyhan Nüfus Randevu Sorgulama,

(Visited 3.328 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir