Adana Pozantı Nüfus Müdürlüğü Randevu Al, Kimlik, Ehliyet ve Adres Değişikliği Randevu

Adana Pozantı Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Adana Pozantı Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Adana Pozantı Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Adana Pozantı Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Adana  Pozantı İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu. Hükümet Konağı Kat:3, İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi No: 35 Pozantı/ADANA adresinde hizmet vermekte olan Pozantı İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Adana Pozantı Nüfus Müdürlüğü, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Adana Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Pozantı Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Pozantı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Pozantı Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Pozantı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Adana Pozantı Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  :   Hükümet Konağı Kat:3, İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi No: 35 Pozantı/ADANA

Telefon: 0(322)-581 31 14     Faks: 0(322)-581 31 14

Pozantı Nüfus Randevu NVİ, Pozantı Pasaport Randevu, Pozantı Kimlik Randevu, Pozantı Ehliyet Randevu, Pozantı Nüfus Randevu Sorgulama,

(Visited 1.028 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir