Adıyaman Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Adıyaman Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği,  Adres Kayıt, Adres bildirim, İkametgah Randevu, Kimlik, Ehliyet (Sürücü belgesi), Pasaport Randevu. Adıyaman İlçe Nüfus randevu Sorgulama, Randevu İptal.

Merkez Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Merkez Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu, Merkez Nüfus Pasaport Randevu, Merkez Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Merkez Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Merkez ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız
Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Merkez Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Merkez Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0416) 216 22 39

Adres: Hükümet Konağı Kat:1, Turgut Reis Mah. Atatürk BulvarıMerkez/ADIYAMAN

Fax: (0416) 216 01 68

Adıyaman Merkez NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 78 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir