Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Adres kayıt, Adres Bildirim, İkametgah randevu, Kimlik, Ehliyet (sürücü belgesi, Pasaport Randevu

Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Pasaport Randevu, Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Afyonkarahisar Sandıklı ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Afyonkarahisar Sandıklı İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0272) 515 14 38

Adres: Hükümet Konağı, Ece Mah.Yunusemre Bul.No:5/1 Sandıklı/AFYONKARAHİSAR

Fax: (0272) 515 14 38

Afyonkarahisar Sandıklı Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 316 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir