Ankara Keçiören Nüfus Kimlik, Ehliyet, Pasaport ve Adres Değişikliği Randevu Al

Ankara Keçiören İlçe Nüfus Müdürlüğü nvi Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği veya Adres Kaydı Randevu Al. Ankara Keçiören ilçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

Ankara Keçiören İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Ankara Keçiören Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Ankara Keçiören Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Alınabilir.

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Keçiören Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden , adres değişikliği,  Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Umuma Mahsus Bordo Pasaport çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.

Keçiören Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Nasıl Alınır?

Keçiören Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

NVİ Randevu, Kimlik, Pasaport ve Ehliyet İçin Nüfus randevu.nvi.gov.tr giriş Portalı. Yeni Nüfus Randevu randevu.nvi sistemi Ehliyet (Sürücü Belgesi) Pasaport ve TC Kimlik Kartı işlemleri için Keçiören İlçe Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak sıra beklemeden işlem yapmanız için kurulmuş bir e-randevu sistemidir.

Keçiören Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Keçiören Nüfus Müdürlüğü Randevu Sorgulama, Nüfus Randevu Durumu Görüntüleme Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya konulan randevu.nvi.gov.tr adlı nüfus randevu portalından  Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport randevusu alan vatandaşlar randevu durumlarını görüntüleyebilirler. Nüfus randevu sorgulama işlemi için aşağıdaki linki tıklayıp nüfus müdürlüğünün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Keçiören Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Keçiören Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Ödemeleri

Gelir İdaresi Başkanlığı TCKK bedeli, Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kağıt ve harç bedellerini https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla  tarihinden itibaren tahsil edilmeye başlayarak internet sitesinde duyurmuştur.

Keçiören Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Keçiören Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün Resmi Randevu Portalı olan randevu.nvi.gov.tr adresinden randevu alacak olan vatandaşlar randevularını aldıktan sonra bizzat randevu aldıkları Keçiören nüfus müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmak zorundalar. Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Keçiören Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

İletişim

Adres: Güçlükaya Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Savur Sokak No :1 Kat : Giriş
Telefon : 312 314 59 38 – 0-312-361 22 70
Fax : 312 361 22 71
E-Posta Adresi: kecioren06@nvi.gov.tr

Keçiören Nüfus Randevu NVİ,Keçiören Pasaport Randevu,Keçiören Kimlik Randevu,Keçiören Ehliyet Randevu,Keçiören Nüfus Randevu Sorgulama, Keçiören Nüfus Randevu

(Visited 18.433 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir