Antalya Konyaaltı Nüfus Randevu Al, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport NVİ Randevu

Antalya Konyaaltı Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Antalya Konyaaltı Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Antalya Konyaaltı Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Antalya Konyaaltı İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport NVİ Randevu.  Kaymakamlık Binası, Öğretmenevleri Mah. 18.Cadde No:19 Konyaaltı/ANTALYA adresinde hizmet vermekte olan Konyaaltı İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

 

Konyaaltı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Konyaaltı Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Konyaaltı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Ödemeleri

Anlaşmalı bankaların ödeme noktalarına giderek veya Gelir İdaresi Başkanlığı TCKK bedeli, Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kağıt ve harç bedellerini https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme Nasıl Yapılır? TIKLAYINIZ


Konyaaltı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılı nda Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Antalya Konyaaltı Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Adres : Kaymakamlık Binası, Öğretmenevleri Mah. 18.Cadde No:19 Konyaaltı/ANTALYA

Telefon  : 0 242 229 93 97

Faks       : 0 242 229 93 97

Konyaaltı Nüfus Randevu NVİ, Konyaaltı Pasaport Randevu, Konyaaltı Kimlik Randevu, Konyaaltı Ehliyet Randevu, Konyaaltı Nüfus Randevu Sorgulama, Konyaaltı Nüfus Randevu 2019

(Visited 2.742 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.