Antalya Kumluca Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Antalya Kumluca İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Ehliyet ve Pasaport NVİ Randevu.  Hükümet Konağı, Bağlık Mah. Kiremithane Sk. No:34 Kumluca/ANTALYA adresinde hizmet vermekte olan Kumluca İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU ALMA

Kumluca Nüfus Müdürlüğü TCKK, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Adres Beyanı, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Antalya Kumluca Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Antalya Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Kumluca Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Kumluca Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Kumluca Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Kumluca Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Ödemeleri

Anlaşmalı bankaların ödeme noktalarına giderek veya Gelir İdaresi Başkanlığı TCKK bedeli, Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kağıt ve harç bedellerini https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme Nasıl Yapılır? TIKLAYINIZ


Kumluca Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Antalya Kumluca Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Adres : Hükümet Konağı, Bağlık Mah. KiremitHane Sk. No:34 Kumluca/ANTALYA

Telefon  : 0 242 887 11 42

Faks       : 0 242 887 11 42

Kumluca Nüfus Randevu NVİ, Kumluca Pasaport Randevu, Kumluca Kimlik Randevu, Kumluca Ehliyet Randevu, Kumluca Nüfus Randevu Sorgulama, Kumluca Nüfus Randevu

(Visited 1.952 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir