Aydın Didim Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Aydın Didim İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, adres kayıt, adres bildirim, Ehliyet ve Pasaport NVİ Randevu Alma. Hükümet Konağı, Efeler Mah. Akdeniz Cad. No 109 DİDİM/Aydın adresinde hizmet vermekte olan Didim Dairesinde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgesi (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

DİDİM NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU AL

Didim Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz. Randevu sorgulayabilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Aydın Didim Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Aydın Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Didim Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Didim Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Didim Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Didim Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Aydın Didim Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Hükümet Konağı, Efeler Mah. Akdeniz Cad. No 109 DİDİM/Aydın

Telefon:0(256) 811 37 32

Fax : 0 (256) 811 37 26

Didim Nüfus Randevu NVİ, Didim Pasaport Randevu, Didim Kimlik Randevu, Didim Ehliyet Randevu, Didim Nüfus Randevu Sorgulama, Didim Nüfus Randevu

(Visited 7.391 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir