Balıkesir Bandırma Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Balıkesir Bandırma İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. 600 evler mahallesi pirenlik sokak No:7/A Bandırma/BALIKESİR adresinde hizmet vermekte olan Bandırma İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU ALMA

Bandırma Nüfus Dairesi randevu alınabilir, randevu sorgulayıp, randevu iptal edebilirsiniz. Bandırma Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

 

Balıkesir Bandırma Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Balıkesir Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Bandırma Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Bandırma Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Bandırma Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Bandırma Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Balıkesir Bandırma Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : 600 evler mahallesi pirenlik sokak No:7/A Bandırma/BALIKESİR

Telefon:0(266) 715 61 00

Fax : 0 (266) 715 10 07

Bandırma Nüfus Randevu NVİ, Bandırma Pasaport Randevu, Bandırma Kimlik Randevu, Bandırma Ehliyet Randevu, Bandırma Nüfus Randevu Sorgulama,

(Visited 4.317 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir