Balıkesir Gönen İlçe Nüfus Müdürlüğü, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Balıkesir Gönen İlçe Nüfus Müdürlüğü, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, İkametgah randevu, Kimlik, Ehliyet sürücü belgesi, Pasaport Randevu Alma. Gönen Nüfus Müdürlüğüne internetten online randevu alabilirsiniz. Ayrıca Adres işlemleri,  TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak randevu alabilirsiniz.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU ALMA

Malkoç mahallesi Işık caddesi No:4 GÖNEN/BALIKESİR adresinde hizmet vermekte olan Gönen İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Balıkesir Gönen Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Balıkesir Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Gönen Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Gönen Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Gönen Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Gönen Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler.  Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Balıkesir Gönen Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Malkoç mahallesi Işık caddesi No:4 GÖNEN/BALIKESİR

Telefon:0(266) 762 47 51

Fax : 0 (266) 762 47 51

Gönen Nüfus Randevu NVİ, Gönen Pasaport Randevu, Gönen Kimlik Randevu, Gönen Ehliyet Randevu, Gönen Nüfus Randevu Sorgulama, Gönen Nüfus Randevu 2019

(Visited 1.022 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir