Balıkesir Manyas Nüfus Müdürlüğü Randevu Adres değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Balıkesir Manyas Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Balıkesir Manyas Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL


Balıkesir Manyas Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL


Balıkesir Manyas Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Balıkesir Manyas İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. Hükümet Konağı, Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:19 Manyas/BALIKESİR adresinde hizmet vermekte olan Manyas İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden rendevu alınarak yapılmaktadır.

Balıkesir Manyas Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Balıkesir Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Manyas Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Manyas Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Manyas Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Manyas Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler.  Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Balıkesir Manyas Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Hükümet Konağı, Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:19 Manyas/BALIKESİR

Telefon:0(266) 818 38 37

Fax : 0 (266) 818 38 37

Manyas Nüfus Randevu NVİ, Manyas Pasaport Randevu, Manyas Kimlik Randevu, Manyas Ehliyet Randevu, Manyas Nüfus Randevu Sorgulama,

(Visited 352 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir