Bursa Osmangazi Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği Randevu Al

Bursa Osmangazi Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği İkametgah Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği veya Adres Kaydı Randevu Al.

Osmangazi Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği TCKK Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevusu Nasıl Alınır?

Bursa Osmangazi İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 

Bursa Osmangazi İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 

Bursa Osmangazi İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Bursa Osmangazi Nüfus Müdürlüğü randevu, Kimlik randevu , Ehliyet ve Pasaport Randevu, Adres değişikliği randevu al Nvi. Bursa Osmangazi İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden rendevu alınarak yapılmaktadır.

Osmangazi Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Bursa Osmangazi Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Bursa Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Osmangazi Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Osmangazi Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Osmangazi Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Osmangazi Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Ödemeleri

Anlaşmalı bankaların ödeme noktalarına giderek veya Gelir Idaresi Baskaniligi TCKK bedeli,Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kağıt ve harç bedellerini https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme Nasıl Yapılır? TIKLAYINIZ


Osmangazi Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler.  Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Osmangazi Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Adres:    Yahşibey Mah. Altıparmak Cad. No:63 Kaymakamlık 1. Kat Osmangazi /BURSA

Telefon numarası : (0224) 220 94 17      (0224) 224 69 68

Faks numarası : (0224) 220 94 17

Osmangazi Nüfus Randevu NVİ, Osmangazi Pasaport Randevu, Osmangazi Kimlik Randevu, Osmangazi Ehliyet Randevu, Osmangazi Nüfus Randevu Sorgulama,

(Visited 20.031 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir