Denizli Merkezefendi Nüfus Müdürlüğü, Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Denizli Merkezefendi Nüfus Müdürlüğü, Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, İkametgah Değişikliği veya Adres Kayıt, Adres Bildirim Randevu Al. Denizli Merkezefendi Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

 

Denizli Merkezefendi İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 

Denizli Merkezefendi İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 

Denizli Merkezefendi İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Denizli Merkezefendi Nüfus Randevu, Merkezefendi Nüfus  Kimlik Randevu, Merkezefendi Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Merkezefendi Nüfus Pasaport Randevu, Merkezefendi nüfus adres değişikliği randevu, Merkezefendi nüfus müdürlüğü adres kaydı Merkezefendi Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Merkezefendi Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Merkezefendi Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Merkezefendi Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres:15 Mayıs Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:81/A PAMUKKALE / DENİZLİ

Telefon numarası : (0258) 265 08 68

Faks numarası : (0258) 242 11 49

MERKEZEFENDİ NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az 30 dakika önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 31.169 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir