Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Ehliyet, Kimlik, Pasaport Randevu Al

Erzurum Aziziye İlçe Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Ehliyet, Kimlik, Pasaport NVİ Randevu Al. Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu,  İkametgah Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak  veya Nüfus Randevu telefonunu ALO 199 aranarak randevu alma , sorgulama ve iptal işlemleri için kullanabilirsiniz.

 

Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 

 Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 

Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU

 

NVİ Randevu, Kimlik, Pasaport ve Ehliyet İçin Nüfus randevu.nvi.gov.tr Giriş Portalı. Yeni Nüfus Randevu randevu.nvi Sistemi Ehliyet (Sürücü Belgesi) Pasaport ve TC Kimlik Kartı işlemleri için  İlçe Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak sıra beklemeden işlem yapmanız için kurulmuş bir e-randevu sistemidir.

 


Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği  TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü Randevu Sorgulama, Nüfus Randevu Durumu Görüntüleme Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya konulan randevu.nvi.gov.tr adlı nüfus randevu portalından  Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport randevusu alan vatandaşlar randevu durumlarını görüntüleyebilirler. Nüfus randevu sorgulama işlemi için aşağıdaki linki tıklayıp nüfus müdürlüğünün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Erzurum Aziziye Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü TCKK, Adres değişikliği, Pasaport ve Sürücü Belgesi Ödemeleri

Gelir İdaresi Başkanlığı TCKK bedeli, Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kağıt ve harç bedellerini https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla 12.04.2018 tarihinden itibaren tahsil edilmeye başlayarak internet sitesinde duyurmuştur.

Kredi Kartıyla Ödeme Nasıl Yapılır? TIKLAYINIZ


Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü TCKK, Adres Değişikliği, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Erzurum Aziziye Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün Resmi Randevu Portalı olan randevu.nvi.gov.tr adresinden randevu alacak olan vatandaşlar randevularını aldıktan sonra bizzat randevu aldıkları ilçe nüfus müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmak zorundalar. Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ

(Visited 820 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir