Erzurum Köprüköy Nüfus Randevu, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Erzurum Köprüköy İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Alabilir, Adres Değişikliği, Adres Bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport işlemleriniz için Erzurum Köprüköy Nüfus online Randevu nvi giriş ve e-devlet şifrenizle internette, Nüfus Çağrı Merkezini arayarak Telefon ile randevu alabilir, sorgulayabilir, iptal edebilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU AL

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Erzurum Köprüköy Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Erzurum Köprüköy Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Erzurum Köprüköy Nüfus Pasaport Randevu, Erzurum Köprüköy Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Erzurum Köprüköy Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Erzurum Köprüköy ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Erzurum Köprüköy İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Erzurum Köprüköy Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Erzurum Köprüköy Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0442) 691 22 40

Adres: Hükümet Konağı Kat:1, Şehitler Mah. Cumhuriyet Cad. No:79 Köprüköy/ERZURUM

Fax: (0442) 691 22 37

Erzurum Köprüköy Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 157 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir