Erzurum Tekman Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Erzurum Tekman Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Erzurum Tekman Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Erzurum Tekman Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Erzurum Tekman Nüfus Pasaport Randevu, Erzurum Tekman Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Erzurum Tekman Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Erzurum Tekman ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Erzurum Tekman İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Erzurum Tekman Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Erzurum Tekman Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0442) 561 21 92
Adres: Kaymakamlık Binası, İsmetpaşa Mah. Camii Cad. No:17/1 Tekman/ERZURUM
Fax: (0442) 561 20 39

Erzurum Tekman Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 160 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir