Eskişehir Odunpazarı Nüfus Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport nvi Randevu

Eskişehir Odunpazarı İlçe Nüfus Müdürlüğü nvi Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği veya Adres Kaydı Randevu Al. İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

Eskişehir Odunpazarı İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Eskişehir Odunpazarı Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Eskişehir Odunpazarı Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Alınabilir.

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Eskişehir Odunpazarı Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Odunpazarı Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Odunpazarı Nüfus Pasaport Randevu,  Odunpazarı Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası.  Odunpazarı Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.


Odunpazarı Nüfus Müdürlüğü Nerede?


Odunpazarı Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres: Valilik Binasında Hizmet vermektedir

İlçe Nüfus Müdürü

Tel: 0 (222) 2332233
Faks: 0 (222) 2322288

Eskişehir Valiliği Hükümet Konağı binasında faaliyet göstermektedir.

Eskişehir Odunpazarı NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 3.163 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir