Iğdır Nüfus randevu Al, Adres değişikliği, Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu NVİ

Iğdır Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Iğdır Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 


Iğdır Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL


Iğdır Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ

Iğdır ve ilçe Nüfus Müdürlüğü (Aralık Nüfus Müdürlüğü Randevu, Karakoyunlu Nüfus Müdürlüğü Randevu, Merkez Nüfus Müdürlüğü Randevu, Tuzluca Nüfus Müdürlüğü Randevu) yeni kimlik kartı, yeni ehliyet ve yeni pasaport randevu nvi giriş sayfası.

Iğdır ilçe vatandaşlık ve nüfus müdürlüklerinden Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün randevu.nvi.gov.tr adresinden şifresiz TC kimlik numarası ad ve soyad yazarak randevu alabilir veya ALO 199 nolu Nüfus Randevu Telefonundan randevu alabilirsiniz.

Iğdır ilçe Nüfus Müdürlüğü TC Kimlik Kartı Randevu NVİ: Yeni Kimlik Kartı çıkartma, Kimlik Kartı değiştirme, eski nüfus cüzdanını yenileme ve kayıp kimlik kartı işlemlerini randevu.nvi.gov.tr internet adresinden online randevu alarak veya ALO 199 Nüfus Randevu Çağrı Merkezinden telefon ile randevu alabilirsiniz.

Iğdır ilçe Nüfus Müdürlüğü Ehliyet Randevu NVİ: Yeni Ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, Ehliyet değiştirme, eski ehliyeti (sürücü belgesi) yenileme ve kayıp ehliyet/sürücü belgesi işlemlerini randevu.nvi.gov.tr internet adresinden online randevu alarak veya ALO 199 Nüfus Randevu Çağrı Merkezinden telefon ile randevu alarak yapabilirsiniz.

Iğdır ilçe Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu NVİ: Yeni Pasaport çıkartma, Pasaport değiştirme, eski pasaportu yenileme ve kayıp pasaport işlemlerini randevu.nvi.gov.tr internet adresinden online randevu alarak veya ALO 199 Nüfus Randevu Çağrı Merkezinden telefon ile randevu alarak yapabilirsiniz.

IĞDIR İL NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM

Telefon: (0476) 227 65 41

Adres: Söğütlü Mahallesi İrfan Caddesi Valilik Binası No:23 IĞDIR

Çağrı Merkezi: 199

 IĞDIR İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ

Aralık İlçe Nüfus Müdürlüğü Adres-Telefon İletişim:

Adres: Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:36 Hükümetı Konağı ARALIK

Telefon: (0476) 411 20 97


Karakoyunlu İlçe Nüfus Müdürlüğü Adres-Telefon İletişim:

Adres: Ergenekon Mah. Nuri Alagöz Cad. No:28  Hükümet Konağı KARAKOYUNLU

Telefon: (0476) 518 70 96


Tuzluca İlçe Nüfus Müdürlüğü Adres-Telefon İletişim:

Adres: Yukarı Mah. Cumhuriyet Meydanı No:12  Özel İdare Binası TUZLUCA

Telefon: (0476) 311 20 20

(Visited 2.662 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir