İzmir Karabağlar Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği Randevu Al

İzmir Karabağlar İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al,Adres Bildirim, İkametgah randevu,  Adres Değişikliği veya Adres Kayıt Randevu Al.

 

İzmir Karabağlar İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 

İzmir Karabağlar İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 

İzmir Karabağlar İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

İzmir Karabağlar İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız  Adres Değişikliği Kimlik Kartı TCKK, Sürücü Belgesi (Ehliyet) ve Pasaport işlemleri için Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Alo199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Karabağlar Nüfus Müdürlüğü TCKK Kimlik Kartı, Pasaport, Sürücü Belgesi ve Adres Değişikliği Randevusu Nasıl Alınır?

Karabağlar Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

 

Karabağlar Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Karabağlar Nüfus Müdürlüğü Randevu Sorgulama, Nüfus Randevu Durumu Görüntüleme Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya konulan randevu.nvi.gov.tr adlı nüfus randevu portalından  Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport randevusu alan vatandaşlar randevu durumlarını görüntüleyebilirler. Nüfus randevu sorgulama işlemi için aşağıdaki linki tıklayıp nüfus müdürlüğünün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Karabağlar Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Karabağlar Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Ödemeleri

Gelir İdaresi Başkanlığı TCKK bedeli, Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kağıt ve harç bedellerini https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla 12.04.2018 tarihinden itibaren tahsil edilmeye başlayarak internet sitesinde duyurmuştur.

Kredi Kartıyla Ödeme Nasıl Yapılır? TIKLAYINIZ


Karabağlar Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Karabağlar Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün Resmi Randevu Portalı olan randevu.nvi.gov.tr adresinden randevu alacak olan vatandaşlar randevularını aldıktan sonra bizzat randevu aldıkları Karabağlar nüfus müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmak zorundalar. Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Karabağlar Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Adres: Güneşli Mahallesi, 526 Sokak, No: 15 / d (İl Jandarma Arkası) Yağhaneler, İzmir, Karabağlar, İzmir, Türkiye

Telefon: (0232) 250 2067

Faks Numarası: (0232) 250 2067

Karabağlar Nüfus Randevu NVİ,Karabağlar Pasaport Randevu,Karabağlar Kimlik Randevu,Karabağlar Ehliyet Randevu,Karabağlar Nüfus Randevu Sorgulama,

(Visited 15.640 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir