Konya Ahırlı İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma

Konya Ahırlı İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. Hükümet Konağı, Merkez Mah. Demirciler Cad. No:16 AHIRLI/KONYA adresinde hizmet vermekte olan Ahırlı İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Ahırlı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Konya Ahırlı Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Konya Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Ahırlı Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Ahırlı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Ahırlı Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Ahırlı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Konya Ahırlı Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Hükümet Konağı, Merkez Mah. Demirciler Cad. No:16 AHIRLI/Konya

Telefon:0(332) 481 43 09

Fax : 0 (332) 481 43 09

Ahırlı Nüfus Randevu NVİ, Ahırlı Pasaport Randevu, Ahırlı Kimlik Randevu, Ahırlı Ehliyet Randevu, Ahırlı Nüfus Randevu Sorgulama, Ahırlı Nüfus Randevu 2019

(Visited 74 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.