Konya Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet Adres Değişikliği Randevu Al

Konya Kadınhanı İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Konya Kadınhanı İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Konya Kadınhanı İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Konya Kadınhanı İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

kaymakamlık Binası, İstiklal Mah., Konya Cad., No: 234 Kadınhanı/KONYA adresinde hizmet vermekte olan Kadınhanı İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Konya Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Konya Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Kadınhanı Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Kadınhanı Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler.  Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Konya Kadınhanı Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : kaymakamlık Binası, İstiklal Mah., Konya Cad., No: 234 Kadınhanı/Konya

Telefon:0(332) 834 09 05

Fax : 0 (332) 834 09 05

Kadınhanı Nüfus Randevu NVİ, Kadınhanı Pasaport Randevu, Kadınhanı Kimlik Randevu, Kadınhanı Ehliyet Randevu, Kadınhanı Nüfus Randevu Sorgulama,

(Visited 1.388 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir