Konya Karapınar İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma

Konya Karapınar İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. Hükümet Konağı kat:1, Hankapı Mah. İnönü Cad.  No:31 KARAPINAR/KONYA adresinde hizmet vermekte olan Karapınar İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Karapınar Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Konya Karapınar Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Konya Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Karapınar Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Karapınar Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Karapınar Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Karapınar Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Konya Karapınar Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Hükümet Konağı kat:1, Hankapı Mah. İnönü Cad.  No:31 KARAPINAR/Konya

Telefon:0(332) 755 69 00

Fax : 0 (332) 755 69 00

Karapınar Nüfus Randevu NVİ, Karapınar Pasaport Randevu, Karapınar Kimlik Randevu, Karapınar Ehliyet Randevu, Karapınar Nüfus Randevu Sorgulama, Karapınar Nüfus Randevu 2019

(Visited 892 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir