Konya Yalıhüyük İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma

Konya Yalıhüyük İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu Alma. Hükümet Konağı, Yalıhüyük Nufus Müdürlüğü Adresi Yukarı Mah. Bozkır Cad. No: 69 Yalıhüyük/KONYA adresinde hizmet vermekte olan Yalıhüyük İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler, Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Yalıhüyük Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Konya Yalıhüyük Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Konya Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Yalıhüyük Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Yalıhüyük Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Yalıhüyük Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Yalıhüyük Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Konya Yalıhüyük Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  : Hükümet Konağı, Yalıhüyük Nufus Müdürlüğü Adresi Yukarı Mah. Bozkır Cad. No: 69 Yalıhüyük/Konya

Telefon:0(332) 571 64 28

Fax : 0 (332) 571 64 28

Yalıhüyük Nüfus Randevu NVİ, Yalıhüyük Pasaport Randevu, Yalıhüyük Kimlik Randevu, Yalıhüyük Ehliyet Randevu, Yalıhüyük Nüfus Randevu Sorgulama, Yalıhüyük Nüfus Randevu 2019

(Visited 70 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.