Malatya Darende Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Malatya Darende İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Alabilir, Adres Değişikliği, Adres Bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport işlemleriniz için Malatya Darende Nüfus online Randevu nvi giriş ve e-devlet şifrenizle internette, Nüfus Çağrı Merkezini arayarak telefon ile randevu alabilir, sorgulayabilir, iptal edebilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU AL

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU

Malatya Darende Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Malatya Darende Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Malatya Darende Nüfus Pasaport Randevu, Malatya Darende Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Malatya Darende Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Malatya Darende Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Malatya Darende Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres       :Hükümet Konağı, Heyiketeği Mah. Hükümet Cad No:1 Darende/MALATYA
Tel            :0-422- 615 31 31
Faks         :0-422- 615 31 31

Malatya Darende NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 409 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir