Mardin Artuklu Nüfus Müdürlüğü Randevu NVİ, Adres, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Mardin Artuklu İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Mardin Artuklu İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Mardin Artuklu İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Mardin Artuklu İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Artuklu Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Artuklu Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Artuklu Nüfus Pasaport Randevu, Artuklu Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Artuklu Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Artuklu Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Artuklu Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Tel: (0482) 212 37 71

Adres: Yenişehir Mah. Hükümet Konağı  Artuklu, Mardin

Mardin Artuklu NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 3.455 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.